Blogosfera Canpol – Blogujesz? Testujesz!

To już nasze szóste zgłoszenie do blogosfery Canpol. Przez pięć poprzednich edycji bardzo zaprzyjaźniliśmy się z produktami tej firmy. Mamy za sobą trzy testowania i dwa konkursy, zorganizowane dla Was. Tak więc w tym miesiącu również zgłaszamy się zarówno do testów jak i do konkursu. Kto wie, może szczęście nas nie opuści ? ;)

Wy również możecie testować ich produkty bądź urządzić konkurs dla swoich czytelników. Jedynym warunkiem jest posiadanie bloga. Więc jeśli posiadasz bloga i chciałbyś testować produkty dla najmłodszych, wystarczy się zarejestrować i tam znajdziesz więcej informacji co jak i gdzie.  —>  BLOGOSFERA CANPOL

krowka

W tym miesiącu do wygrania jest zestaw ,,Krówka”. Do rozdania Canpol ma aż 30 zestawów. 10 dla testerek i 20 do zorganizowania konkursu. Zestaw składa się z przesłodkiej maskotki ,,Krówki” oraz kubka niekapka i miseczki z zamknięciem. Naczynia są w ślicznym niebieskim kolorze i są bardzo przydatne przy rozszerzaniu diety. Także trzymamy kciuki za wszystkich uczestników, a Wy trzymajcie za nas. Kto wie może uda nam się znowu zorganizować konkurs dla Was?

 

3 comments on “Blogosfera Canpol – Blogujesz? Testujesz!

  1. O widzisz, przypomniałaś mi, że jestem tam zapisana, a naprawdę wcale nie zaglądam. Lubię produkty Canpol Babies więc najwyższy czas ich odwiedzić. Kto wie może i my dostaniemy coś do testowania :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *