Blogosfera Canpol – Blogujesz? Testujesz!

Hej kochani!

Bez tytułu

O blogosferze Canpol wspominałam już Wam dwa razy i o dziwo dwa razy udało mi się dostać do testowania produktu. Nie chcąc przerywać swojej dobrej passy po raz kolejny zapraszam Was do dołączenia do blogosfery. Jedynym warunkiem jest posiadanie bloga. Więc jeśli posiadasz bloga i chciałbyś testować produkty dla najmłodszych, wystarczy się zarejestrować i tam znajdziesz więcej informacji co jak i gdzie.  —>  BLOGOSFERA CANPOL

W tym miesiącu można wygrać do testowania bądź do przeprowadzenia konkursu dla swoich czytelników aż 30 zestawów Toys. W skład zestawu wchodzą : dwie butelki, kubeczek, smoczek i opakowanie termiczne na butelkę, a wszystko to w pięknym zielonym kolorze. Tak jak wspomniałam do wygrania jest 30 zestawów, czyli Canpol wybierze 10 blogerek to testowania produktów i 10 blogerek (każda z nich otrzyma 2 zestawy) do organizacji konkursu.

Byłabym szczęśliwa jeśli moglibyśmy przetestować ten zestaw, jednak równie ogromną frajdę sprawi mi zorganizowanie konkursu dla Was – na pewno jest tu wiele mam którym zestawik bardzo by się przydał. Wzór jest w pięknym żywym odcieni – więc jesteśmy jak najbardziej za i zgłaszamy się zarówno do testowania i do zorganizowania konkursu.

Zapraszamy i Was ;) Buziaki <3

3 comments on “Blogosfera Canpol – Blogujesz? Testujesz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *